zde se nacházíte:
Úvod > Volné pozice

Příjmeme skladníky i bez VZV, možný nastup ihned!

Hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří u našeho zákazníka vytvoří nový tým skladníků.

Náplň práce:

  • expedice a balení materiálu,
  • evidence příjmu materiálu.

Požadujeme:

  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu,
  • výhodou zkušenosti s prací ve skladu.
  • příspěvky do benefitního programu kafeterie,

Nabízíme:

  • stravenkový paušál,
  • sickdays,
  • odměnu za doporučení,
  • zvýhodněné mobilní tarify nejen pro tebe, ale i pro tvou rodinu,
  • příspěvek na penzijní připojištění.

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, neváhejte a pomocí tlačítka "Odpovědět" nám zašlete Váš životopis

max. velikost souboru 3 MB

Podrobnosti

  • Místo výkonu práce:

    Jihomoravský kraj

    Hustopeče, 69301

  • Společnost:100% REWORK s.r.o.
  • Kontakt:

    Barbara Hadačová

    e-mail: bhadacova@rework.cz

    tel: 739281764

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, neváhejte nám pomocí kontakního formuláře zaslat Váš životopis.