zde se nacházíte:
Úvod > Volné pozice

Nakládka, vykládka balíků, 145 Kč/h, jen noční směny!

Hledáme nové kolegy na zajištění noční náklady a vykládky zboží, pro našeho zákazníka, kterým je jeden z předních přepravců balíků.

Balíky se kterými budete manipulovat mohou mít i několik kilo, proto je práce vhodná pro fyzicky zdatné.

Jedná se o noční směny – 18:00 – 02:30 hod.

Pracovní náplň:

  • příjem a vykládka zásilek po příchodu z depa,
  • nakládka zásilek do nákladních aut hlavních linek,
  • zajištění třídění zásilek pomocí dopravníkového systému.

Požadujeme:

  • fyzická zdatnost,
  • ochota pracovat v noci,
  • řidičský průkaz.

Nabízíme:

  • nástupní mzda od 24.000,– Kč + příplatek za práci v noci,
  • stravenky v hodnotě 140,– Kč,
  • 13. plat,
  • práci v silné mezinárodní společnosti,
  • další firemní benefity.

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, neváhejte a pomocí tlačítka "Odpovědět" nám zašlete Váš životopis

max. velikost souboru 3 MB

Podrobnosti

Pokud Vás naše pracovní nabídka zaujala, neváhejte nám pomocí kontakního formuláře zaslat Váš životopis.